Evli Türbanlı Kadını Becerdim

Merhaba arkadaşlar ben Giray. Sizlere seks hikayemi İstanbuldan yazıyorum. 28 yaşında ve evli bir erkeğim. Merkeze biraz uzak bir semtte yaşıyorum ve burada kendime ait bir marketin işletmesini yapıyorum. Bizim apartmanın en alt katında marketim var. Apartmanda Şermin adında türbanlı ve evli bir komşumuz yaşıyor. Kadınla aram çok iyi kocası ile bir muhabbetimiz yok ama kadınla öyle bir anlaşıyorum ki bu cesaretle de onu siktim. Kocası benim gibi esnaf biri, dükkanı bizim semtte ama benim dükkanla arası bayağı var. Yani oradan buraya yürüyerek gelmek istese yarım saatten fazla sürer, araba ile de nereden bakarsanız bakın on dakikalık yolu var. Bu durumdan istifade dükkandan bir kaç saatliğine ayrılarak türbanlı komşum ile gönlümce bir an yaşamak istiyordum ama bu fırsatı yakalamak o kadar da kolay değildi. Karım çok aşırı kıskanç bir kadın, belki benim başka kadınlara baktığımı anladığı için kıskançlığı günden güne artıyor olabilir ama ne olursa olsun o Türbanlı Şermin ile birşeyler yaşamak zorunda hissediyordum kendimi. Onunda bende gözü yok değildi, günde ez üç defa markete inmeler, beni görmek için alışverişi bahane göstermeler falan ben hepsini fark ediyordum ama elimden birşey gelmiyordu çoğu zaman. Ben evlenmeden önce, tabi Şermin’de evlenmeden önce mahallede sık sık görüşür karşılaşırdık ama aramızda beş altı yaş olduğu için pek öyle cinsel konularda aklıma gelmezdi.

Evlendikten sonra daha bir güzelleşip açıldığı için son bir kaç yıldır dikkatimi çekiyordu. Sonunda daha fazla dayanamadım ve bir plan yaparak Şermin’e yanaşmaya karar verdim. Geçen hafta yine dükkanı açtıktan bir kaç saat sonra Şermin geldi, ekmek alıp biraz göz süzdükten sonra dükkandan çıktı. O an hemen bir kağıtın üzerine “seninle görüşmek istiyorum, müsait olduğunda bana çağrı at” yazdım ve bir sonraki gelişini beklemeye başladım. Sanırım saat dörde falan geliyordu, Şermin tekrar markete geldi, bu defa içecek birşeyler alıp yanıma doğru ilerledi. Parayı uzatıp para üzerini alacağı sırada yazdığım notuda paranın arasına sıkıştırdım ve uzattım. Önce notu alınca şöyle bir kalakaldı ve ne olduğunu anlamaya çalıştı. Bir yandan notu açarken bir yandan bana baktığı anda göz kırptım ve notun içeriğini az çok hissettirdim. Gülümseyerek notu ve paraları sıkıca avcuna alarak marketten çıktı. Çıkarken o kadar heyecanlıydım ki normalde her arkasını dönüp gittiğinde sağa sola salladığı götüne uzun uzun çaktırmadan bakardım.

Ama o an heyecandan ve karıma yakalanma korkusundan pek bakamamıştım. Ha o notu verirken öyle kolay bir iş gibi anlattım ama gelin birde bana sorun. Detayları yazayımda anlayın kardeşinizin ne kadar zorluklarla notu verdiğini. Şermin marketten içeri girdiğinde karım kasanın hemen yanında oturuyordu, öyle havadan sudan sohbetler ediyorduk. Ben Şermin’i dışarıda gördüğümde markete geleceğini anlar anlamaz karımı raflardan birine göndererek ürünlerden birinin fiyatına bakmasını istedim. Yani bu çok kısa bir zamanını alacak işti fakat aklıma başka birşey gelmemişti aceleyle bunu düşünebilmiştim. Şermin içeri girip kolayı almak için dolaba yönelene kadar karımda işini bitirmiş tekrar yanıma geliyordu. Bir şekilde onu kasadan uzak tutmam gerekiyordu. Şermin kolaları almadan karıma en dipte duran ürünlerden bir tanesinin daha fiyatına bakmasını söyledim, karım oraya yöneldiğinde hemen Şermin gelmeden notumu yazdım ve güç bela eline sıkıştırabildim.

Zaten tüm heyecanım ve korkum karımın o notu Şermin’e verirken beni görme ihtimalinden dolayı idi. Her neyse oldukça adrenalinli bir işlem sonrasında neticede notu Şermin’e verdim ve karım en ufak bir şüphe dahi hissetmedi. Şermin dükkandan çıktıktan sonra derin bir nefes alarak beklemeye başladım. Beklerken bir yandanda karıma bahane uydurmaya çalışıyordum. Ne diyecek dışarı çıkacağımı Şermin beni aramadan bulmam gerekiyordu o yüzden hemen “bizim Sedat abi araba almış duydun mu” diye konuya girdim. Gerçektende mahallede Sedat isimli bir adam bir iki hafta önce araba almıştı ve pek samimiyetim olmasada karıma Sedat’ın yanına gideceğimi söyledim. Yani karım zaten biliyor ne derece samimi olduğumuzu, biraz şaşırdı ve “arabayı alalı ay olacak neredeyse, yeni mi gideceksin” diye çıkıştı. Yani şuan pek yeri değil ama büyün kadınlar mı böyledir anlamıyorum. Yani onu aldatacağımı hissederek böyle birşey söylemiş olabilir diyeceğim ama onu aldatacağımı bilse, tahmin etse başımın etini yer o ayrı bir konu.

Neyse dükkanın içerisinde karım böyle sert çıkınca ben pek üstelemdim sonuçta işim gücüm vardı, kavga dövüş ile uğraşacak zamanım yoktu. Gayet uysal bir şekilde “evet biraz geç oldu ama bi gideyim bakayım” dedim. Karımda “o zaman çabuk git gel hadi” dedi ama ben Şermin’den telefon gelmeden dışarı çıkamazdım, yani zamanımı çok iyi kullanmam gerekiyordu o yüzden ortam hazır olmadan dışarı çıkarsam gerektiğinden fazla Sedat’ın yanında kalmışım gibi görünebilirdim o yüzden “yok hemen çıkmayacağım Murattan telefon bekliyorum, beraber gideceğiz” dedim. Murat benim çocukluktan beridir arkadaşım ve tek samimi arkadaşım diyebilirim. Karım öyle deyince hiç birşey söylemedi, bende telefonu beklemeye başladım. Yarım saat gibi bir zaman sonra telefonuma mesaj geldi. Ben türbanlı Şermin’den telefon bekliyordum ama mesaj gelince de direk o aklıma geldi ve “hadi bakalım, umarım Şermin’dir” diye telefona baktım. Karım neyseki o an kapının önünde sağı solu izliyordu.

Şermin mesajda “bekliyorum” yazmıştı ve benim biran önce çıkmam gerekiyordu. Karımı kasaya çağırdım ve “ben çıkıyorum, bir iki saate gelirim” dedim ve kasanın başına oturttum. Dükkandan çıkarken gözüm karımdaydı. Apartmanın kapısı ile dükkanın kapısının arasında pek bir mesafe olmadığı için apartmana girdiğimi görmesi gerekiyordu. Neyseki görünmeden içeri daldım, apartmandan kimseyede görünmeden Şermin’in dairesine kadar çıktım. Kapıyı çaldığımda Şermin kapıyı aralık bıraktı ve hemen içeri geçti. Bana bir süpriz hazırladığını anlamıştım ve içeri girdiğim andan itibaren mükemmel bir parfüm kokusu içerisinde kaldım. O kadar güzel ve insanı azdıran bir kokuydu ki daha kapıdan girince yarrağımdaki sertleşmeyi hissetmeye başladım. Zaten heyecan tavan yapmıştı, biran önce Şermin’in amını parçalamak istiyordum. Kokuyu takip ederek peşinden gitmek istedim ama evin her yerinde o mis koku vardı sanki, baktım olacak gibi değil, koklayarak bulamayacağım bende seslendim “neredesin Şermin” diye.

Derinlerden bir ses “sesime gel” diye fısıldadı ama çok kısık bir sesti. Sesin geldiği yere doğru ilerledim, aralık bir kapıdan içeri girdiğimde Şermin’i yatağın üzerinde son derece seksi bir gece kıyafeti içerisinde gördüm. O an a kadar benim için Türbanlı Şermin olan seksi komşum artık pavyon kızı Şermin olmuştu. Yani öyle pek pavyon kızları ile ilgili fantazim yoktur, pavyonada Ankara’ya arkadaşların yanına gittiğimde gitmiştim ama o an o kadını görünce bir saniyeliğine de olsa tekrar Ankara’ya gidip geldim. O dakikaların ardından artık resmen türbanlı pavyon kızı ile sikişmek üzereydim sanki. Kızın normalde başındaki türban yoktu tabi, sadece gece kıyafeti vardı ama artık o benim için türbanlı kons Şermin’den başkası değildi :). Kız öyle seksi görünüyordu ki ağzımın suyu akmadı desem inanın bana yalan söylemiş olurum. Daha yatağa geçmeden, seksi türbanlı kons bayan Şermin’e dokunmadan orgazm olacağım zannettim. Taş gibi olmuş yarrağımla Şermin’e bakakaldım.

Bir süre sonra zaten o dayanamadı ve “e hadisene neden gelmiyorsun” diye fısıldadı. Odada konuştuğumuz her cümle, her kelime fısıltılar ile çıkıyordu. Beni yanına çağırınca türbanlı kons Şermin’in yanına hızla gittim. Yanına varır varmaz ilk işim ellerimi küçük memelerine koyarak okşamak oldu. Yani memelerine küçük dememin nedeni karımın memelerinin yanında neredeyse yarısı gibi görünüyordu lakin liseli göğüsleri gibi dimdik ve taş gibiydiler. Memelerini avuçlayarak, okşayaran hemen dudaklarına yumuldum. Sadece dudaklarını emerken bile kendimi kaybettim ve istesem boşalabilirdim o derece azdırmıştı beni. Dudaklarından öperken, memelerini sıkarken oda elini yarrağımın üzerine attı ve pantolonumun üzerinden bir kaç defa dokunduktan sonra elini kemerimin üzerinden, yani pantolonumun en üstünden içeri doğru soktu. Yarrağıma dokunması ile elinin ıslanması bir olmuştu, bana bakarak “sırılsıklam olmuş burası, hadi çıkartta benide ıslat” dedi.

Yataktan fırladığım gibi ayağa kalktım, üzerimdeki elbiselerin alayını çıkartarak türbanlı kons bayan Şermin’in yanına uzandım :). İnanın o günden sonra Şermin’e türbanlı kons diye hitap ediyorum, bu onunda çok hoşuna gidiyor :). Her neyse yanına uzandıktan sonra hiç kıyafetlerini bile çıkarttırmadan yine dudaklarına yumulmaya başladım. İlkinde olduğu gibi ikincisinde de önce ellerimi küçük dik memelerine koydum. Elim orada fazla kalmadı, aşağı doğru kaydırarak amına indirdim. Amının üzerine geldiğimde Şermin’in öpücüklerime karşılık vermesi kesildi. Kendini yatakta tamamen bana teslim ederek öylece kalakaldı. Amından içeri parmağımı iteklemeye başladığımda önce biraz canı acısada işaret parmağımın tamamını amından içeri yerleştirdim. Parmağım türbanlı komşu hatunun amında sabit iken avuçiçimle amcığının üzerine hafif hafif masaj yapar gibi okşamaya başladım. Kadın öyle güzel inliyordu ki çıkarttığı ses yüzünden fazla oynayamamıştım.

Halbuki Şermin ile yatağa girmeden evvel bir çok defa kendi kendime “bu kadını yatağa atsam en az bir saat fantazi yaparım, sikmem” diye söylenmişliğim olmuştur ama işte o iniltiler beni benden almıştı. Elimden geldiği kadar ağırdan alsamda yinede yarrağımı avuçlarıma alarak Şermin’in üzerine çıktım, amının deliğine bir kaç defa sürtündüm ve önce baş kısmını olacak şekilde yarrağımı yavaş yavaş Şermin’in kutusuna yerleştirdim. İçine girdiğimde kadın gözlerini tamamen açarak “o kadar güzel sikiyorsun ki anlatamam” dedi ve başımı sıkıca kayvayıp kendine doğru çekerek dudaklarıma yapıştı. Yarrağım öylece kalakalmıştı içerisinde ve biz öpüşmeye başlamıştık. Bu öpücükler bir dakikadan kısa sürdü. Ardından Şermin tekrar yatağa uzanarak gözlerini kapattı ve “hadi sik beni erkeğim, kocam gelmeden paramparça et fahişeni” dedi. Dediği gibide yaptım, kocası gelmeden amcığının içine süratli bir şekilde girip çıkmaya başladım. Düşündüklerimin hiç birini yapamamıştım açıkçası.

Ne kadınla yatakta dakikalarca oynayabilmiştim, nede içine girdikten sonra yavaş yavaş girip çıkabilmiştim. Böyle bir fantazim de vardı, oynadıktan sonra içine girdiğimde yavaş yavaş sikecek ve Şermin’i zevkten inim inim inletecektim, sik beni diye yalvartacaktım ama yapamadım. Kadının amı sanki beni hipnoz etmiş gibiydi. İçine girmemle öpücükten sonra hızla sikmem bir oldu. Neyseki erken boşalma gibi bir sorunum yok o yüzden yarım saatten uzun bir süre dinlene dinlene, zaman zaman sevişe sevişe Şermin’e sokup çıkarttım. Yarım saatin sonrasında türbanlı pavyon karısı Şermin bana kollarını kenetleyerek sanki erkek sesi çıkarırcasına orgazm olmaya başladı. Kadın öyle bir könkürüyordu ki yani çıkarttığı sesi tarif etmeye çalışsam aslan gibi kükrüyordu diyebilirim. Abartmıyorum, abartıyorsam bir daha Şermin ile yatağa girmek nasip olmasın bakın böylede büyük bir ant veriyorum. Resmen kükreye kükreye orgam olmaya başladı. Kadının kükremesinden dolayı biraz konsantrasyonum bozulsada şuan aklıma gelince yine serleşiyorum.

Orgazm sırasında tuhaf gelmişti bana, bilemiyorum biraz garipti ama öyle bir kadın kolay kolay bulunmaz ben bunu şuan çok daha iyi anlıyorum. O orgazm olduktan sonra benim biraz dikkatim dağıldığı için tekrar üzerine çullandım ve hızla sikmeye başladım. Uzun uzun siktikten sonra kadın dakikalar önce orgazm olmasına rağmen yine tüm ateşi ile altımda inlemeye başladı. İkinci bir defa orgazm etmek isterdim ama her ne kadar erken boşalma gibi bir sorunum olmasada türbanlı Şermin gibi bir fahişeyi ikinci kez orgazm edecek kadar delikanlı olmadığımı o an anladım :). Dayanamıyordum, o orgazm olduktan bir kaç dakika sonra bende olmamak için kendimi zor tutuyordum. Her ne kadar mükemmel bir fahişe olsada, kendini çok iyi siktiyor olsada ve bir iki saat değil günlerce sikişmek isteyeceğiniz bir hatun olsada nihayetinde daha fazla dayanamadım ve zarzor yarrağımı amından çıkartarak elime alıp otuzbir çekerek üzerine doğru boşalmaya başladım.

Tabi Şermin bana izin vermedi, bir kaç damla spermim vücuduna değdikten sonra hemen yarrağıma uzanarak eline aldı ve üzerine doğru yarrağımı okşamaya, bana otuzbir çekmeye başladı. Tüm spermlerimi üzerine çıkartana kadar uğraştı. Hatta artık tamamen boşaldığımda, yarrağımda tek bir damla bile sperm kalmadığında ağzına alarak emdi. Bu kadın sikiş konusunda o kadar profesyoneldi ki henüz işimi bitirip evden çıkmadan “bir daha ne zaman görüşüyoruz aşkım” diye randevu almaya çalıştım :). Şermin gülümseyerek “daha az önce siktin hayva, biraz sakin ol görüşürüz nasıl olsa” diyerek altımdan kalktı ve “ben duşa giriyorum, sende girecek misin” diye sordu. Aslında girsem çok iyi olurdu çünkü Şermin’i sikerken öyle terlemiştim ki dükkana, karımın yanına gittiğimde muhtemelen ter kokacaktım lakin bir durum daha var ki Şermin’in kocası her an eve gelebilirdi. Yani onunda işi gücü olabilir, akşam gelecek olabilir ama ne bileyim boşaldıktan sonra her an yakalanacakmışım gibi hissettim.

Şermin’e “yok ben çıkıyorum, beni yolcu et ardından girersin” dedim ve evden çıktım. Apartmanda kimseye görünmeden çıkıp etrafında dolanarak dükkana girdim. Karım müşteri ile ilgileniyordu, hemen içeri girip kapının önünde dikilmeye başladım. Neyseki karım hiç şüphelenmemişti. Artık Şermin ile ikinci bir sikiş için bekleyiş içerisindeyim, bakalım sık sık mesajlaşıyoruz ama bir fırsat daha yakalayamadık. Yakaladığımız ilk an sizlere yeni porno hikayesi ile merhaba diyeceğim ;).

Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

mersin escort mersin bayan escort mersin escort bayan