İnternette tanıştığım zenciye siktirdim

Evlendikten iki ay sonra geçte olsa kocamla balayına çıkmıştık, balayı mekanı olarak antalya’da bir oteli tercih etmiştik. Kocamla 2014’ün haziran ayında bir aile dostu tarafından tanıştırıldık ve 2015’in şubay ayında evlendik. Anlatacaklarım yani geçen ay başımızdan geçen bir olay, daha doğrusu benim başımdan geçen bir olay çünkü kocamı aldattım ve onun bundan haberi dahi yok. Anlatacaklarıma geçmeden önce yazacağım sex hikayesinin daha önce tecrübem olmadığı için amatör bir hikaye olacağını söylemek isterim, yazım hatarım veya atladığım yerler olabilir kusuruma bakmayım. Elimden geldiği kadar detaya inmeye çalışacağım :). Hikayeme balayına çıktığımızız günün sabahından başlayarak anlatayım ki arada sizlere gereksiz konuları aktarmış olmayayım.

Ev hanımı olduğum için tatile kocam ne zaman gidiyoruz dese o zaman gidebilirdim ama kocamın çalıştığı iş yerinden senelik iznini alması gerektiğinde ve iş yerindeki bazı sorunlardan ötürü evlenir evlenmez çıkamamıştık balayına. Kocam senelik iznini aldığının ertesi günü, yani cumartesi günü bir hafta öncesinden tuttuğumuz otel odasına gitmek üzere sabah saat on civarında evden çıktık. Evden çıkarken balayının isminin ilizyonundan mıdır nedir hem kocam hemde ben heyecanlı, bir o kadar da azgındık. Evden çıkarken birbirimize çok yakınlaşmamıza rağmen ilişkiye girmedik çünkü sex için zamanımız yoktu :). Gideceğimiz yol zaten ortalama 8 saat sürecekti o yüzden sex konusunu otele vardığımızda tekrar gündeme getirecektik :). Yola çıktığımız andan itibaren evde yarım kalan yakınlaşmamız benim içimde hiç sönmedi, sanki zaman geçtikçe dahada azıyor gibiydim.

Bu konuyu bir şekilde kocama açmak istedim ama diyecek bir şey bulamadığım için kocam araç kullanırken ona yakınlaşmaya başladım. Sonunda “keşke çıkmadan önce işimizi halletseydik” dedim. Yola dikkatle bakan kocam gözlerini bana doğru dikerek “inan bende aynı şeyi düşünüyorum, sikime dokunsana bi” dedi. Elimi kocamın sikine attığımda sertliğini hissettim. Hem o hemde ben aradan saatler geçmesine rağmen aklımız hala yarım bıraktığımız sikiş’te kalmıştı. Bir şekilde sikişmek için yol kenarında uygun ortam arayışına girdik. Zaten yeni evli bir çift olduğumuzdan nasıl bir azgınlık ve arzu içerisinde olduğumuzu belki tahmin edebilirsiniz. Kocamla sikiş konusunu konuştuktan yarım saat kadar sonra yol kenarında benzinliğin birinde durarak acele ile tuvalete gittik. Kocam bana “önce sen tuvalete gir, içeride kimse yoksa beni ara geleyim” dedi.

Tuvalete girdiğimde iki kadın vardı, bir kaç dakika onların çıkmasını tuvaletin içerisinde bekledim, onlar çıkıncada kocamı arayarak “gel kimse yok” deyip bulunduğum tuvalet kabinine çağırdım. Tuvaletin içerisine girer girmez öpüşmeye ve birbirimizi okşamaya başladık. Kocamın siki o kadar sert o kadar ıslaktı ki avuçlarımın arasına aldığımda elimi sırılsıklam etmişti. Biran evvel içime girmesi için yanıp tutuşuyordum o yüzden altımdaki pantolonu ve külotu diz kapağımın üzerine kadar sıyırarak duvara arkamı döndüm. Kocamın sertleşmiş, ıslak sikini elimle amımın üzerine dayayıp girmesini söyledim. Tam içime girmek için zorlamaya başladığında tuvaletin ilk giriş kapısının açıldığını duyduk. Kocamın sikinin baş kısmı girmiştiki ikimizde sessizce beklemeye başladık. İçeri giren her kimse tuvalet kabinine girmemişti, sadece lavaboda bir dakika kadar bekledikten sonra tekrar çıktı. Kocam tuvalete giren kişi çıkana kadar usul usul yine içime girmeye devam etti tabi.

Yalnız olduğumuzu anladığımızda kaldığımız yerden devam edip tuvalet kabininin içerisinde sikişmemizi sürdürdük. İki elimide tuvaletin duvarına dayamış, hafif eğilerek kocama amımı siktirirken aldığım zevk tuvaletin içerisinde “acaba biri bizi duyarmı” gibisinden korkuları umursamadan inlememe neden oluyordu. Kocam içime her girdiğinde bende aynı anda “aaaahh, aaaahhh” diye elimden geldiği kadar kısık sesle inliyordum. On dakika kadar ne tuvalete kimse geldi, nede benim inlemem durdu. On dakikanın sonlarında doğru kocamla sikişerek orgazm olmaya başladım. Sonunda orgazm olurken ayakta zor duruyor, kocama “destekle beni” diyerek koltuk altımdan destekleyerek yere düşmemi engellemesini istiyordum. Onbeş yirmi saniye orgazmdan sonra tekrar kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başladım, kocamda ben orgazm olduktan bir kaç dakika sonra boşalmak üzere sikini amımın içinden çıkartıp tuvaletin çaprazımızdaki duvarına doğru dönerek duvara karşı boşalmaya başladı.

Evden çıkarken “otelde sikişiriz” demiştik ama daha otele varmadan işimizi halletmiştik. Önce tuvaletten ben çıktım, elimi falan yıkayıp dışarı çıkarak etrafı kontrol etmeye başladım. Gelen giden olmadığı için kocama telefon ederek “arabaya gelebilirsin, kimse yok” dedim ve tekrar yola koyulduk. Otele varmamıza bir iki saat kadar kaldığında arabada uyuyakalmıştım, gözlerimizi açtımda kapımı biri açıyordu. Uyku sersemi “ne oluyor ya” derken saniyeler içerisinde kendime geldiğimde kapımı açan kişinin otel görevlisi olduğunu fark ettim. Sonunda gelmiştik. Zar zor arabadan çıktım, hala uyku sersemliğim üzerimde olduğu için arabanın önünde saf saf ayakta dikiliyordum. Otel görevlilerinden valizlerle ilgilenen kişi arabanın bağajından valizlerimizi alarak bizi odamıza götürdü. Odadan girer girmez kendimi yatağa attım ve yarım bıraktığım uykumu almak üzere yatağa yüz üstü uzandım.

Kocam benim gibi düşünmüyordu tabi. Tuvalette yaşadığımız sikiş onu tatmin etmemiş olacak ki ben yatağa geçer geçmez oda üzerime çıkarak “hadi ama yeter uyuduğun, neden geldiysek buraya onu yapsak olmaz mı” dedi. Pek tepki verecek halim yoktu ama kocam yine pantolonumu indirip külotumun üzerinden götümü okşamaya başladığında hafiften kendime gelmiştim. Derken külotumu kenara çekerek dilini göt deliğime dayayıp yalamaya başladığında, işte tam o anda bende uykuya dair hiç bir şey kalmamıştı. Götümü biraz yukarı doğru kaldırarak göt deliğimi araladım ve daha iyi yalaması için elimden geleni yapmaya başladım. Kocam dakikalar boyunca dilini götümden ayırmadan büyük bir iştahla yalayıp göt deliğimin içine parmaklarını sokup çıkarttı. Artık azgınlıkta sınır tanımaz bir hale geldiğimde yalamayı bırakıp sikmesi için yalvarıyordum. Dilini götümden ayırmadan pantolonunu uğraşa didine çıkarttı, ardındanda külotunu.

Sertleşmiş yarrağını göt deliğime dayayarak yavaşça içeri doğru itekledi. Evlendiğimiz geceden başlamıştık anal sex yaşamaya o yüzden göt deliğim kocamın yarrağına alışkındı. Bir iki defa göt deliğimi yokladıktan sonra sonunda içime girip yatağın üzerinde beni altına alarak yavaş yavaş sikmeye başladı. Götümün yavaş sikilmesi beni çok fena tahrik ediyordu ve kocamda bunu bildiği için ilk önce götüme girmiş ve yavaş yavaş sikmeye başlamıştı. Beş dakika kadar yatağın üzerinde kocamın altında inledikten, götümü siktirdikten sonra sikini götümden çıkartıp beni yatakta döndürdü. Yüz yüze geldiğimizde sikini ellerime vererek “amına daya” dedi, amıma dayadığımdada bir defada hızlıca amımın içine sikini yerleştiriverdi. Beş altı dakika kadarda amımı siktikten sonra hiç bana sormadan amından çıkıp elbisemin üzerine boşalmaya başladı. Kocamın benden izin almadan boşalması, beni öyle azgın azgın bırakması çok fena moralimi bozuyordu aslında.

Bu durumla bir kaç kez daha karşı karşıya kalmıştım ve kocama çaktırmadan banyda veya kocam odadan çıktığında odada mastürbasyon yaparak orgazm olmuştum. Yani evdeki durumlarımızdan söz ediyorum, oteldede bunu yapmıştı ve üzerime boşaldıktan sonra yatağa uzanıp dinlenirken bende “banyoya gidiyorum” diyerek soyunup banyoya gittim, mastürbasyon yaparak orgazm oldum. Banyoda işim bittikten sonra tekrar odaya geldiğimde kocam çoktan üzerini değiştirerek havuza inmişti bile. O kadar yol gelmesine rağmen hala havuza inecek enerjisi vardı. O havuzdayken bende resepsiyonu arayarak odaya yiyecek birşeyler istedim. İşte o istediklerim geldiği anda, yani yiyecekleri getiren kişiyi gördüğüm anda birden tekrar sikişme isteği hissettim. Yani kocamdan başka birinde evlendikten sonra bu duygular hissetmemiştim ama o otel çalışanı saniyeler içerisinde beni kendine hayran bırakmıştı.

İlk kez orada elimde olmadan ona kur yapmıştım, ayrıca ismimi vermedim ve kocamın isminide vermek istemiyorum ama otel çalışanının adı emre idi. Üzerindeki kısa kollu üniformasının altından sanki yağlamışcasına parıl parıl parlayan kol kaslarından sonra ikinci gördüğüm şey üniformasının üzerindeki yaka kimliğinde yazan ismiydi :). Yani tamam kocamı seviyorum, ona aşığım ama şimdi doğru söylemek gerekirse kocamda böyle bir fizik yok, emreninde fiziği ilk gördüğüm anda beni benden almıştı. Yemekleri bırakıp giderken bir parçamda onunla beraber gitmişti. Aradan üç gün falan geçmiştiki ben o üç gün içerisinde sık sık emreyi odaya çağırıyor ve yiyecek içecek birşeyler istiyordum. Emre’nin geldiği sıralarda odada kocam olmadığı için Emre ile sohbet etme imkanınıda buluyorduk, yani oda beni artık daha yakından tanıyordu ve aramızda bir samimiyet oluşmuştu.

Üçüncü gün öğleden sonra kocam odada yokken Emre’yi tekrar odaya çağırdım. İlk kez ona karşı duyduğun ilgiden söz ettim, evli olduğumu bildiği için ilk söylediği söz “bu ilginden kocanın haberi varmı” olmuştu. Ona kocamın haberinin tabiki olmadığını söyledim ve olmaması gerektiğininde altını çizdim. Bir kaç dakika daha yanımda kaldıktan sonra “artık gitmem gerek, işler beni bekler” diyerek odadan çıkmak üzere kapıya yöneldi. Ben daha fazla kendimi tutamadığım için o odanın kapısını açmadan yakasına yapışarak dudaklarından öpmeye başladım, hem dudaklarından öpmeye hemde o karşı koyamadığım kol kaslarını okşamaya başladım. Bir süre kapının önünde öpüştükten sonra dudaklarından yavaşça uzaklaşıp “ne olursa olsun bu gece seni istiyorum, mutlaka gör beni” dedim. Çıkarken telefonunu aldım ve kocam akşamları sauna’ya indiği için saat akşam sekiz civarı Emre’ye “akşam müsait olduğunda arayıp odaya çağıracağım, nolursun gel” dedim.

O gün akşam benim için bir türlü gelmek bilmiyordu, aklım sürekli emrede ve onun kaslı kollarındaydı. Gün içerisinde dalgın halimi kocamda fark etti ve hasta falan olup olmadığımı sordu. Kocama “iyiyim birşeyim yok” dedim ama aslında hiç iyi değildim. Yukarıda söz ettim gerçi, azdığım zaman gözüm hiçbirşeyi görmüyor az çok benim nasıl bir kadın olduğumu anlamışsınızdır. Aynı şekilde Emre’yi düşünmekten dolayıda haddinden fazla azmıştım. Artık sex için vücuduma engel olamıyor, amımın ıslanmasını durduramıyordum. İstesem bu azgınlığımı kocamla sikişerek giderebilirdim ama vücudum kocamın yarrağını değil Emre’nin yarrağını istiyordu o yüzden akşama kadar azgın azgın, amım ıslak bir şekilde bekledim. Akşam olduğunda yemekten sonra kocam “ben saunaya iniyorum” diyerek odadan çıktı, çıkar çıkmazda Emre’yi arayıp “bekliyorum hadi gel” dedim ve odama çağırdım.

Kocam genelde sauna’ya indiğinde en az bir saate yakın orada kalıyordu, yani sadece sauna değil buhar odası falan ne kadar aktivite varsa hepsinden faydalanıp geliyordu. Kocam çıktıktan sonra yaklaşık beş dakika kadar bekledim, beş dakika sonra Emre odanın önüne gelerek telefon etti. Hemen kapıyı açıp içeri aldım. Daha içeri girer girmez kapıyı bile kapatmadan dudaklarından öperek ellerimi Emre’nin kalçasına attım. Dudakları, kalçası, kolları, saçları falan o kadar çekici geliyordu ki bana, baştan sona tüm her tarafı aklımı başımdan alıyordu. Zamanımız kısıtlı olduğu için kapının önünde kısa bir süre öpüştükten sonra kapıyı kapatıp elinden tutarak yatağa götürdüm. Yatağın üzerine oturdum ve Emre’yi karşıma alarak pantolonunun kemerini çıkarmaya başladım. Ben Emre’nin yarrağını dışarı çıkarmaya çalışırken oda saçlarımı okşuyor ve sabırla beni bekliyordu.

Derken sonunda Emre’nin kemerini açmış, pantolonunun fermuarını açıp yarrağını dışarı çıkartmıştım. Emre’nin yarrağı abartılacak kadar büyük değildi, yani kocamın yarrağı ile aralarında pek bir fark yoktu ama öylesine arzuluyordum ki onu, hiç büyüklük falan umurumda değildi o an. Avuçlarımın arasında dururken bir hamlede ağzımdan içeri sokarak emmeye başladım. Emdikçe yarrağının ucundan akan suları dilimde hissediyordum, kaygan bir halde dilime bulaşıyordu. Bir kaç dakika yarrağını emip sularını yuttuktan sonra elimi taşaklarına atarak taşaklarını okşamaya başladım. Ben tüm bunları yaparken Emre’de önümde dikilerek saçlarımı okşamaya devam etti. Sonunda sikiş için yatağa geçme zamanı geldiğinde Emre’yi altıma alarak üzeirne çıktım. İçimde onu parçalarcasına kullanmak gibi bir his vardı, elimden geldiği kadar Emre’den faydalanacaktım ve kendimi deliler gibi siktirecektim. Yarrağı dimdik dururuken iki parmağımın arasına alarak destekleyip amımdan içeri sokmaya başladım.

Emre içime girerken dikkatle onu izliyordum, yarrağı içime girdiğinde gözlerini kapatmış ve elleriyle göğüslerimi avuçlayarak kendinden geçiyordu. Gördüklerim benide çok fena ediyordu tabi. Yavaş yavaş Emre’nin yarrağının üzerine oturup kalkarken arada bende gözlerimi kapatıyor ve şuurumu yitiriyordum ama bir an olsun Emre’nin üzerinde zıplamaya ara vermedim. Kocamdan sonra ikinci erkekle sikişiyordum ama içten içe kızlığımı bozan kişinin kocam değilde Emre olmasını istiyordum. Resmen kendimi Emre’ye siktirirken ona aşık olmuştum ve daha orgazm olmadan bir daha onunle ne zaman nerede sikişeceğimi düşünmeye başlamıştım. Bir süre boyunca Emre’nin üzerinde zıplayarak sikildikten sonra onun isteği ile yatakta domaldım. Bana “götten sikilmek ister misin” diye sorduğunda daha önce defalarca kez götümü siktirdiğim için “neden olmasın, sen neremi istiyorsan oramı sik” dedim

Benden anal sex için izini aldıktan sonra amımın suyuylada daha fazla ıslanmış olan yarrağını göt deliğimden bir defada sertçe sokuverdi. Sokarken çıkarttığı o içten gelen “ııııhhhh” sesi vücudumdaki tüm enerjiyi bir anda emmişti ve ne kollarımda nede bacağımda güç kalmıştı. Yarrağını içime köklediği an kendimi yatağın üzerine bırakıverdim. İnleye inleye sikilirken elime ne gelirse sıkı sıkı tutuyor ve orgazm olmamak için kendimi sıkıyordum. Emre’nin yataktaki bu inanılmaz becerisi yüzünden daha götüme bir kaç defa girip çıkmıştıki orgazm olmamak için kendimi sıkar bir hale gelmiştim. Altında inlerken daha yavaş sikmesi için “yavaş ol nolursun, orgazm olmak üzereyim, yavaşla nolursun” diye fısıldamaya çalışıyordum ama onada pek gücüm yoktu, resmen kelimelerim boğazımda düğümlenmişti. Bir kaç defa yavaş yavaş soktuktan sonra yine hızlıca sikmeye başladı ve artık kendimi tutamadığım için götümü siktire siktire orgazm olmaya başladım.

Benim orgazm olduğumu anladığında Emre’de götümü daha hızlı sikerek içime boşalmaya başladı. Kocam daha önce götüme defalarca kez boşalmıştı ama Emre’nin spermlerini hissettiğim kadar kocamınkini hissetmemiştim. İşimiz bittikten sonra ben yataktan hiç kalkmadan Emre üzerimi örterek beni yatakta o halde bırakıp çıktı, bir kaç dakika sonrada kocam odaya girdi. Beni yatakta gördüğünde uyuduğumu zannederek hiç elleşmeden yanıma uzandı ama yatağı kaldırıp götüme doğru bakmış olsa Emre’nin spermlerinden kalanları görebilirdi ama neyseki bakmadı. Otelden ayrılmadan önce bir defa daha görüştük, yine aynı şekilde götümü sike sike orgazm etti beni ve oda içime boşalmayı ihmal etmedi ???

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

mersin escort mersin bayan escort mersin escort bayan