O kadar Uğraştım Sonra Kendisi Geldi

Merhaba arkadaşlar ben 25 yaşında yakışıklı ve kendine güvenen bir gencim. Size ilk defa elde edemediğim bir kızla yaşadığım seks hikayemi anlatmak istiyorum. Onu daha ilk gördüğümde hayran olmuştum ama uzun bir süre bana yüz vermedi. Ben o kadar çok uğraştım ki ama bir türlü kendisine yaklaşmama izin vermiyordu. En sonunda daha fazla dayanamadım ve ondan uzaklaşmaya başladım. Çünkü hiçbir şekilde bana izin vermiyordu. Ama bana asıl sürprizi ben uzaklaştıktan sonra yaptı. Bu defa hiç beklemediğim bir anda o bana geldi ve beni zevkten bulutlara çıkardı.

Peşinden o kadar koştum ama kendisi bana gelince her şey çok güzel oldu. Onunla markette bir kaza sonucu karşılaştık. Ben arkamı dönük dikildiğim sırada market arabasını bana çarptı. Bende bir anda dengemi kaybettim ve yere düştüm. Elimdeki malzemeler kırıldı ve yüzümü kesti. Hemen yerinde pansuman yapıldı.

Hastaneye götürdüler ve oda yanımdaydı. Adı Yasemin’ di ve bizim akraba çıktı. Dar bir tayt giymişti ve ben onu markette gördüğümde peşine takıldım. Sağa sola gittim ama onu bulamadım. Ona baktığım sırada bana arkadan çarptı. Yanağımı kapattılar ve hastaneden çıktık. Birlikte onların eve gittik ve benden sürekli özür diliyordu. Yatağa uzandım ve uyuya kalmıştım. Gözlerimi açtığımda karşımda soyunuyordu. Üzerini giyerken onu uyurmuş numarası yaparak izledim. Ailemi aramıştı ve akşam gelip alacaklardı. Ayağa kalktım ve içeri gittim. Bana nasıl oldun dedi ve ben acıyor dedim. Eğilmiş masadan bir şey alırken arkadan sarıldım. Mor taytı onu sexi gösteriyordu ve aşağıya indirdim. Ardından yarrağımı amı ile göt arasındaki mesafede sürttüm. Sonra amına yavaşça yarrağımı soktum. Tam sokmuyordum ve onu zevke getiriyordum. Bu şekilde yaparak onu baştan çıkardım.

Ona seni bu şekilde affede bilirim dedim. Oda tamam dedi ve önümde domalarak durdu. Bende amına sikimi soktum ve sikmeye başladım. Markette bana yüzü tanıdık gelmişti ama bir türlü çıkaramamıştım. En sonunda bana çarptıktan sonra olan oldu. Ama benim aklım fikrim götündeydi. Onun uğruna zaten yara aldık.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

mersin escort bayan