Ofiste sekreter fantezim

Selamlar, anlatacaklarım işyerinde başımdan geçen gerçek bir sekreter hikâyesidir. Keyifli okumalar.. Bir firmanın yöneticisiyim, çalıştığım ofiste bir arkadaş ve sekreterle birlikte çalışıyorduk, Lale
25 yaşında göğüsleri ve kalçaları güzel bir kadın. Evli ve daha sonra öğreneceğim eşiyle sorunları olan ve biraz da cilveli bir hatun..ofiste yalnız olduğumuzda sürekli yanıma gelerek el şakaları yapar dokunurdu, artık bu dokunmaları bana haz vermeye başlamıştı, tabi ben de ona dokunurdum.. bir gün geldi ve omzumu sıkıp kaçtı bende kalkıp yakalamaya gittim. kolundan tutunca arkasını dönüp eğildi birden ister istemez sikim kalçasına sürttü, çok hoşuma gitmişti ve sikim kalkmıştı çok fazla uğraşmadan yerime geçtim zira kalkmış olan sikim kumaş pantolonumundan görünüyordu..bu olaylar gün ve günler boyunca sürdü gitti..
Bir gün ben sinek kaydı traş olmuştum ve o da bana çok sevdiğini söyleyip şakalar yapmaya başladı yine, kızdırma beni öperim dedi, dedim gel öp, ofisin içinde küçük bir çay ocağımız vardı gözleriyle işaret ederek çay ocağını gösterdi ben de çay alma bahanesiyle geçtim hemen geldi bekledi kapıda, ne var ne oldu diye şaka yapıyordum seni şey yapıcam deyip güldü, ben de seni şey yaparsam fena olur deyince olur yap deyip güldü sonrada korkma öpücem dedi, iyi deyip hafif yan dönerek yanağımı uzattım bir eliyle diğer yanağımdan tutup kendine çekti ve bir öpüşü vardı gel beni sik der gibiydi, yanağımdan öperken dilini de yanağıma sürtüyordu ve göğüslerini kollarıma yapıştırmıştı. Resmen bir kolum göğüslerinin arasındaydı ve uzunca öptü benim sikim yine kalktı tabi.. öptükten sonra off deyip gülümseyerek ve yüzü kızararak masasına geçti.. bende masama geçip face’den tadım nasıldı dedim, gülümseyerek çok güzeldi tadın deyip gülümsüyordu..demek öyle deyip, tadım güzeldir senin tadın nasıl diye sorunca, bir tadan vazgeçemez deyip kafasını bana çevirerek yine güldü, dedim hazırlan tadına bakacağım.. yazmayı bırakıp bana dönerek kafasını ocağa doğru çevirip hadi dedi.. ocak küçük iki kişi kesinlikle sığmaz, sığsa bile birbirlerine yapışık olur, ilk önce kapının dışına çıkıp gelene gidene bakıp tekrar geldim.
Sekreter Lale orada heyecanla bekliyordu, elleriyle bluzunu düzeltiyordu elleriyle göğüslerini düzeltiyordu beni görüp güldü, ben de bu durumu görünce göğüslerine bakarak güzel görünüyorlar deyip dudağımı ısırdım sonra gülüştük, yavaş yavaş yanaştım hadi biri gelecek dedi, azdın mı kız deyince evet ne yapacaksın deyip işveli gülüş attı..daha rahat bir ortam olsa gel ateşini söndüreyim deyip oracık da sikeceğim ama sadece azgınlığını gideririm deyip güldüm, eliyle gel işareti yaptı yanaştım iyice, bir dudağıma bir gözlerime bakıp hızlı hızlı nefes almaya başladı, sonra kafasını yana çevirip yanağını uzattı, ben de bir elimle belinden tutup kendime yapıştırdım sikim kazık gibi olmuştu sol bacağına yapıştırdım. Diğer elimle de yanağından tutup hafif çevirerek dudağına yakın bir yerden onun beni öptüğü gibi dudağımı yapıştırdım dilimle de yanağını yalıyordum uzunca ayırmadım dudağımı bu arada sikimi de bacağına sürtüyordum o da bacağını hareket ettirmeye başladı.. dudağımı çektim ama bırakmadım.
Lalenin suratı kızarmıştı. Neticede hem evli hem de iş yerinde ofisteyiz. Sonra tekrar suratını kendime çekip dudağına yapıştım dilimle de dudağını yalıyordum aynı zamanda, birden beni itip “yapma” dedi ve kendimi çekip masama geçtim, o masasına geçti ve bana bakmaya başlayınca ben de yönümü ona dönüp kalkmış sikimi gözlerine bakarak düzelttim gözleri sikime indi ve gülüyordu.. oturup masama faceyi açıp kusura bakma dayanamayıp dudağını öptüm deyince gülerek yok sorun değil dedi.. ben üstüne gitmeye devam ettim sözlerimle, hem azdım dediğin halin bu muydu beni itip yapma dedin deyince, ofisteyiz dedi, ofiste olmasak ateşini söndürmeme izin verecek misin? Diye sorduğumda bana dönüp işveli gülücük atarak kızarmış yanak smileyi gönderdi.. bu evet demek mi deyip onun söylemesini sağlamaya çalışıyordum, ki evet izin verirdim deyince, merak etme ateşin çok, söndürmek için çok çalışmam gerek deyip güldüm o da dil çıkardı ve ısırırım o dilini çek deyip güldüm, artık aramızda ki o şakalaşmalar sikişe doğru gidiyordu.
 Sonra konuşmalarımız artık direk konuşulmasa da artık sikiş üzerineydi, bana tadım nasıl diye sordu faceden, dedim sadece dilim ve dudağım dokunduğu yerlerinin tadını aldı ve çok güzeldi deyince, sadece oraya dokunmadın ki bacağıma da dokundu bir yerlerin deyince yok dokunmadım deyip söylemesini istiyordum, nasıl yok bacağıma bastırdığın sert şey neydi deyip güldü, bilmem ki neydi diye sorduğumda güzel şeydi deyip kızaran yanak smileyi attı, dedim daha görmedin ki nerden biliyorsun güzel olduğunu diye sorduğumda, hissettim güzeldir dedi J
Artık her boş zamanımızda yine gelip şakalaşıyor koltukta otururken gelip bana sürtüp kaçıyor bende ardı sıra gittiğimde arkadan kollarını tutup sikimi kalçalarına artık sürtmekten öte bastırıyordum, çoğu zaman ben sikimi kalçasına bastırırken eğilip sikimi hissetmeye çalışıyor, bu oynaşmalar ikimizin de çok hoşuna gidiyor belki de siksem bu kadar zevk almayacağım o da sikimi amının içine alıp siktirse bu kadar zevk almayacak.. artık her fırsatta koluna beline omuzlarına yanaklarına vs dokunuyordum. yine böyle şakalaşmalarımızın olduğu bir anda atölyeden büroya geldiğimde ocakta çay alıyordu beni farketmedi, elimle omuzuna dokunduğumda irkilerek arkasına baktı benim olduğumu görünce gülüp döndü tekrar ben de kalçalarına kadar okşayarak indim dur diyordu malum yakalanma korkusu vs. aman iyi be deyip kalçasına vurup orta parmağım amının üstüne gelecek şekilde avuçladım ve birkaç saniye yoğurdum kalçalarını..
Sonra elleriyle elimi sıkıp iteledi bu arada da hem gülüyor hem de kapıyı işaret ediyordu, tamam deyip yerime geçtim, o da masasına geçti.. ve faceden bana yazdı habersiz dokundun korktum dedi, arkadan güzel görünüyordun dokunmak istedim deyince tamam dokun ama korktum bir daha yapma dedi, tamam bir daha sana dokunmam deyince hayııır istediğin gibi dokun deyince, istediğin gibi derken diye sordum, yani istediğin yerime deyip bana bakarak güldü, nerelerine dokunmama izin var dediğimde, her yer deyip işveli gülücük attı bana bakarak, peki her fırsatta her yerine dokunacağım dedim. Bende deyip güldü J çay ister misin deyip ocağa doğru hareketlendi, belli dokunmam için beni çağırıyor, dedim ben alırım, yok ben veririm deyince peki bana ver deyip güldüm, olur gel vereyim dedi J çay ocağına geldiğimde bilerek alt dolaba doğru eğilmiş gördüm önce sikimi sürttüm döndü suratıma bakıp gözlerini kapatarak sikimi hissetmeye başladı çekilince gözlerini açıp hadi devam et der gibiydi, elimi kalçasına atıp amını okşuyordum. Daha önce tayttan çok hoşlandığımı çok seksi durduğunu söylemiştim o gün mavi bir tayt pantolon giymişti ve amını rahatlıkla hissediyordum hatta am deliğine biraz bastırdım sanki içine girmişti o derece inceydi pantolonu.. bir iki dakika amını öyle okşadım ve doğruldu bana doğru döndü, üstünde altı bol bir bluz vardı çok fazla göğüs dekoltesi yoktu elimi tekrar bacak arasına atıp amını okşadım gözleri kapalı ellerimi amında oluşunun zevkini çıkarıyordu, elimi çekip bol bluzun altından göğüslerine doğru okşayarak çıktım sütyenin altından göğsünü avuçladım ateş gibi yanıyordu göğsü, avuçlayıp uçlarını iki parmağımla ovaladım zevkten çıldırmak üzereydi, sonra tamam deyip üzerini düzeltip yerimize geçtik..
Faceden yazdı beni mahvettin, çok fena haldeyim deyince, artık daha açık konuşmaya başladım, evet biliyorum elimi amına attığımda cayır cayır yandığını taytın üstünden hissettim, benim de sikim zonkluyor deyince, oyy yerim ben onu deyip güldü J nerenden yersin dediğimde her yerimden deyince olur her yerine sokarım ben de dedim, olur zevkle alırım dedi. Artık Lale de ben de açık açık konuşuyorduk istediklerimizi.
Yarın etek giysene bacaklarını kalçalarını görüp çıplak dokunmak istiyorum deyince olur tatlım giyerim dedi gülerek, yarına artık çıplak bedenine dokunup parmaklarım amının sıcaklığını hissedip içinde dansedecekti ve bu çok heyecan vericiydi. Bodrum katımız var data odası vs. karanlık olur ve ışığı yanmaz.. başka bölümden biri data hatlarının bozulduğunu söylemiş, Lale de bana söyledi olur altta bakarım ama sen de bana fenerle ışık tutacaksın dedim zevkle deyip elleriyle göğüslerini düzeltti gülüştük J feneri verdim eline önden o arkadan ben aşağı indik, merdivene çıktım kablolarla uğraşırken yanıma geldi ve elini sikime attı, el atar atmaz kazık gibi olmuştu sikim. Kumaş pantolonumun üstünden sıvazlamaya sıkmaya başladı ve pantolon üzerinden kafasını bacak arama gömük sikimi ağzına almaya çalışıyordu, fermuarı açtım tekrar kapattı, şimdi değil deyip geri çekildi, sıra bende deyip indim aşağıya dudaklarına yapışıp öpüşmeye başladık, ellerimle kalçalarını sıkıp yoğuruyordum sonra elimi önden amına atıp okşuyordum ohh ohh deyip inliyordu, arkasına geçip taş gibi olmuş sikimi kalçasına yasladım elimle de amını okşuyor avuçluyordum, sonra bluzunun altından ellerimle göğüslerini sütyen üzerinden avuçlayıp bir yandan da sikimle ileri geri yapıyordum kalçasına, sonra ellerimi sütyenin altından çıplak göğüslerine dokunup yoğuruyordum sol elimle göğüslerini okşayıp sıkmaya devam ettim diğer elimi bluzunun içinden çıkarıp tekrar amını okşuyordum sonra biraz yukarı çıkarıp elimi pantolonun içine sokmaya çalıştım dur deyip elimi çıkardı. Amına dokunmak parmağımı amının içinde hissetmek istiyorum deyince yarın deyip çıktı yukarı.. Müthiş zevk dolu zamanlardı..ben de data hattını onarıp çıktım yerime.. o gün yine öyle oynaşmalarımız yani kalçalarını göğüslerini amını okşayarak devam etti artık ertesi günü iple çekiyorduk ikimizde, paydostan önce son kez ocakta sıkıştırıp her yerini okşayıp şimdi wc’ye gidip göğüslerinin amının fotoğrafını bana gönder dediğimde hemen wcye gitti ve fotoğrafları gönderdi, çok büyük olmasa da göğüsleri dik ve uçları pembemsiydi hele amı off hafif kıllıydı ve iki parmağını amının içine sokarken çekmişti harika görüntüydü sonra bu akşam ağda yapıcam kaymak gibi olacak amım dedi.. dedim yarın o amına dilimi sokup kıvrandıracağım..zevkle bekliyorum deyip ayrıldık iş yerinden..
Ben de akşam duş alıp traşımı oldum yarını düşündükçe sikim kazık gibi oluyordu, bir iki tane de prezervatif aldım yanıma..ertesi gün geldiğimde ne giyeceğini merak ederken gördüm ki uff çok seksi olmuştu, diz üstü bir etek ve kalın çoraplardan giymiş üstünde pembe bir gömlek, tam sikilmelik bir kadındı..Faceden konuşmaya başladık, nerede buluşalım diye beni kıvrandırmak için burada olmaz yakalanırız deyip naz yapıyordu olmaz bugün senin amına dilimi parmağımı hatta sikimi sokmak istiyorum mutlaka dedikçe kaçıyordu, öğleye kadar sürekli kaçtı ama her fırsatta kalçalarını göğüslerini elleyip durdum, çay ocağında yakaladıkça sikimi kalçalarına sürtüyordum bu türden oynaşmalar ilişkiden daha çok zevk veriyordu ikimize de..yemek saatine yaklaştığımızda 1 saatlik arada yemeğe gitmeyeceğim ben dedi, bende gitmezsem şüphe uyandırır diyerek 10 dk önce çıkıp geleceğim bekle beni sikeceğim amını deyip gülüştük. Hemen yemeğimi yiyip tam büroya giderken bayanlar tuvaletinden pşşt diye ses geldi baktığımda beni gülerek çağırdı, sağı solu kontrol ettikten sonra koşarak attım kendimi içeriye, girer girmez kapıyı kilitledi ve hemen dudaklarımız birleşti deli gibi öpüşüyorduk bir yandan kalçalarını avuçlayıp yoğururken bir yandan göğüslerini okşuyordum sonra elimi eteğinin altından çorabın üstünden kalçalarını avuçlayıp hemen eteğini beline kadar sıyırıp çoraplarını indirdim, lavaboya döndürüp domalttım harika bir görüntüsü vardı kalçasının, sonra külodunu çıkardım hemen amı tertemiz ve yumuşacıktı hele sıcaklığı; yanıyordu cayır cayır..
Dudaklarımla bir gömüldüm amına deli gibi yalıyorum dilimi yuvarlayıp amının içine sokup çıkarırken Lalenin inlemeleriyle daha da hızlanıyordum. Sonra kalkıp sikimi dışarı çıkardım sikimi gören Lale ufff bu ne deyip hemen ağzına aldı öyle güzel yalıyordu ki anlatamam, sikimin boğazına değdiğini hissediyordum, öyle hepsini ağzına alıyordu taşşaklarımı ağzına alıp dil darbeleri yok mu beni deli ediyordu. Ve zaman kısıtlıydı hemen kaldırıp tekrar lavaboya döndürdüm ve eğilip domaldı içime boşalma dedi önce prezervatifsiz sokacağım sonra takacağım deyip hemen sikimi amına sürtmeye başladım sessiz şekilde Lale hadi sok amıma sikini deyip duruyordu zaman kısıtlıydı gönül isterdi ki bu şekilde onu çıldırtıp yalvarmasını sağlayayım ve zevkini getire getire sikeyim ama zaman işte, ben sikimi amına sürttükçe sulanmaya başladı benim sikim de Lale’nin amı da sonra kayganlaşmış amına sikimi yavaş yavaş soktum amının için kaygan olmasından hemen girdi, tarifsiz bir duyguydu. Amının içi sıcacık ve kaygandı hemen sikimi amına hızlı hızlı sokup çıkarıyordum, Lale de; beni sik erkeğim, parçala amımı amım bundan sonra senin, istediğin kadar sik erkeğim” diye diye inlemelerine devam ediyordu. Bunları duydukça daha da hızlanıyordum 10 dakika bu şekilde sikimi amına sokup çıkardım, lale iki defa üst üste boşaldı ben de boşalacakken hemen sikimi amından çıkarıp prezervatifimi takıp tekrar sikimi amına yerleştirip sikmeye devam ettim Laleyi..
Ellerim de bir yandan göğüslerini yoğuruyordu, Lale de bana daha sonra hiç sikilmemiş götümü de sana siktireceğim götümün ilk kocası olacaksın dedikçe hızlandım amını sikmeyi, 5dakika kadar sonra büyük bir sarsıntıyla boşaldım, zevki geçene kadar amına sokup çıkarmaya devam ettim ve sonunda çıkardım sikimi amından, ve temizlenip üstümüzü düzelttikten sonra önce Lale çıkıp etrafı kontrol ettikten sonra ben de çıktım ve sikişimiz o anlık bitti..ondan sonra ki her gün en az bir kere daha siktim, ve 6-7 ay sürdü bu, daha sonra iki defa da otelde sabaha kadar siktim.. sonra eşi daha fazla çalışmasını istemediği için işten ayrıldı ve hiç görüşmedik, amının tadı hala sikimdedir ve içimde kalmıştır götünü sikemediğim, otelde kaldığımız anlarda çok denedim ama göt deliği çok dardı acıyor siktirmedi, bende çok ısrar etmedim ama götünü sikmediğim için içimde derttir J bu gerçek bire bir hikayedir..
Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

mersin escort mersin bayan escort mersin escort bayan